O Společnosti

Agentura Věra Průšová zahájila svou činnost v oblasti realit v roce 1998 v místech, které patří jak do katastru Michle, tak do katastru Nuslí. V tomto roce 1998 byla otevřena realitní kancelář v ulici Jaurisova, která nese jméno po jednom z velmi slavných lidí Pankráci Jaurisovi, který se stal nejzasloužilejším občanem Michle. Realitní agentura se řadí spíše mezi menší rodinné podniky, kde se dostane našim klientům pečlivé péče. Díky profesionálnímu a milému přístupu si naše agentura získala mnoho klientů, kteří se na nás znova obrací či nás dále doporučují. Vzhledem k narůstajícímu počtu klientů a pečlivosti naší práce se naše agentura zaměřila především na určitý sortiment realit, který jsme schopni 100% klientům zařídit, tak aby klienti byli s naší prací spokojeni. Proto naše práce je zaměřena především na oblast hl.m.Prahy a blízkého okolí.

Ptáte se, který určitý sortiment naše realitní agentura nabízí?

Jsou to pronájmy bytů, rodinných domů, nebytových prostor a dále prodeje bytů, rodinných domů, pozemků. Součástí naší práce je klientům  zajistit veškerý rozsáhlý právní servis a poradenství s tím spojené včetně advokátní, notářské či bankovní úschovy, dále pak znalecké posudky nemovitostí, vyřízení hypotéčních či spotřebitelských úvěrů.

Prezentaci nemovitostí nabízíme na realitních serverech www.sreality.cz,  www.realcity.czwww.realitymix.cz , www.videobydleni.cz, www.realitymat.cz, www.realitypro.eu, www.reality.ihned.cz, www.vitio.cz  a v úzké spolupráci s dalšími realitními kancelářemi se prezentace nemovitostí rozšiřuje na další realitní servery, jako jsou např. www.nemovitosti.cz, www.reality.idnes.cz či www.reality.cz, www.netreality.cz, www.annonce.cz, www.byty.cz, www.realhit.cz, www.realhit.cz, www.realityeuro.cz, www.nemostranky.cz, www.bazos.cz

Máme sjednáno pojištění dle nového Realitního zákona

Naše realitní agentura je členem Realitní komory ČR 

 

     

Novinky

 • NOVINKA týdne!

  23.4.2021

  Prodej chaty s vlastním pozemkem 750m2, 35km od Prahy

  obec Doubravčice, okres Kolín

  Více o této nemovitosti najdete

  v sekci "Prodej ostatní"

Kontakt

Agentura Věra Průšová 

Sídlo: Praha 4, Petržílova 3300 

Kancelář:  

Praha 4-Nusle, Jaurisova 11, 140 00 

IČO 48543128

Tel.+420 261 221 529, +420 261 224 682

Mobil. + 420 602 281 581, +420 607 963 262

e-mail: agenturavera@sendme.cz nebo agenturavera@seznam.cz

www.agenturaveraprusova.cz


Zvětšit mapu
Zvětšit mapu