Pokud chcete prodat vaší nemovitost, rádi zprostředkujeme

Naše realitní agentura vám zajistí prodej vaší nemovitosti. Zajišťujeme veškerý právní servis spojený s prodejem včetně advokátní, notářské úschovy či bankovní úschovy. Dále zajišťujeme PENB, a na přání klienta i znalecké posudky. Pokud uvažujete o prodeji, budeme rádi, když se na nás obrátíte.

E-mail: agenturavera@sendme.cz nebo agenturavera@seznam.cz

Prodej RD

Prodej RD Praha 5, Elišky Přemyslovny

Adresa:               

Elišky Přeyslovny, Praha 5

Dispozice domu: 

2 samost.byt.jednotky

Podlaží v domě:

 

Celková plocha pozemku:

 

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

dobrý (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

9.990.000,-Kč+ provize RK

Ostatní doplnění:

více informací v RK

Nabízíme ve spolupráci s naším obchodním partnerem k prodeji dům s jedinečnou atmosférou a polohou. Dům se nachází přímo v centru Zbraslavi, má 2 bytové jednotky (zapsané samostatně v katastru nemovitostí) a prostorné podkroví k vestavbě. Přízemí je přístupné samostatně přímo z ulice i domem. Nemovitost se nabízí jak ke generačnímu bydlení, tak k podnikání, provozovna v přízemí a bydlení v patře. Dům napojen na inženýrské sítě, vodovod a kanalizaci. Na zahrádce posezení a možnost parkování 1-2 aut. Províce fotografií a informací nás kontaktujte, rádi vše zašleme.


 
 

Prodej RD

Prodej nadstandartního RD 10+1 v obci Mukařov, Praha -východ-PRODÁNO

Adresa:               

Mukařov

Dispozice domu: 

10+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1332m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

PENB G-prozatím nebylo určeno

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v RK

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci s naším obchodním partnerem ke koupi kompletně vybavenou dvoupatrovou rodinnou vilu 10+1 s prostorným pozemkem 3 286 m2 honosící se barokní fontánou a nádhernou zahradou s anglickým trávníkem obklopenou vzrostlými stromy a ovocnými keři. Jedná se o nemovitost umístěnou v klidné části obce Mukařov, okres Praha – Východ.

 Prostorný dům sestává z jednoho podzemního a dvou nadzemních podlaží a dispozičně je řešen takto:

Podzemní podlaží tvoří společenská místnost s kulečníkem, pokoj pro hosty, koupelna, technická místnost s plynovým kotlem, prádelna, 2x komora a odpočinková místnost se saunou a vířivkou.

V přízemí vily je vstupní hala, prostorný obývací pokoj s krbem a koncertním klavírem, kuchyň spojena s jídelnou, toaleta a pokoj pro hosty s vlastním sociálním zařízením. Nachází se zde vstup do krytého, vyhřívaného bazénu o velikosti 8x3,5x2m, který je umístěn v prosklené přístavbě.

 V patře se nachází 2 ložnice, kde každá má svou šatnu a koupelnu s toaletou. Dále zde najdeme 2 pokoje, které lze využít jako pracovny či dětské pokoje.

Součástí domu je garáž pro dva vozy. Skvělá lokalita s dobrou dopravní dostupností - autobusová zastávka Mukařov (č. 491, 489, 385 a 428) se nachází 10minut chůze od domu, autem se dostanete do centra Prahy za cca 40 minut. Veškeré občanské vybavení se nachází v pěší dostupnosti: mateřská školka, základní škola, sokolovna, pošta, obecní úřad, knihovna, restaurace, Penny Market, lékárna.

 Ideální místo pro milovníky přírody, v blízkosti je spousta rybníků, rozlehlých lesů a krásných vyhlídek. Celková plocha všech pozemků (stavebního i zahrady): 3286 m2 Zastavěná plocha: 319 m2, Užitná plocha: 520 m2

 Vřele doporučujeme osobní návštěvu, abyste lépe uchopili atmosféru lokality a majestátnost domu.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD/chalupa 4+1, obec Vyšné, Nové Hrady- PRODÁNO

Adresa:               

Vyšné

Dispozice domu: 

4+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1332m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

dobrý (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v RK

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji nemovitost v malebné a klidné oblasti Novohradského podhůří 6.5 km od Nových Hradů těsně u státní hranice s Rakouskem, 30 km od Českých Budějovic a zhruba            20  km jižně od Třeboně. Nabízená nemovitost v obci Vyšné se zastavěnou plochou 240m2 (užitná plocha 180m2) a celkové plochy pozemku 1332m2 byla postavena v letech 1939, použité materiály pálená cihla a kámen. Popis nemovitosti: polootevřená veranda a zádveří, hala, 2 chodby, 4 pokoje, kuchyně, koupelna s předsíní, WC, spíž, komora, nemovitost není podsklepena. Typ střechy sedlová pálená a pultová z plechu.

Vybavení domu: oknadřevěná zdvojená, podlahybetonová mazanina s cementovým potěrem (komora), keramická dlažba a PVC (kuchyně), keramická dlažba (chodba, hala, WC, koupelna, spíž), teraco (chodba a veranda), lepený koberec (pokoje). V roce 1980 proběhla částečná rekonstrukce s dvěma přístavky a přístřeškem na auto.

Ostatní vybavení: studna-kopaná 4m (zavedena do nemovitosti), dvoukomorový septik, elektro 220/380, plyn není. Vytápění lokálními kamny na tuhá paliva. Rovinný pozemek je částečně oplocen. Telefon: ne, Internet ne (možnost připojení přes LTE), kabel TV ne.

Ve Vyšné je zavedena autobusová doprava (100 metrů od nemovitosti) a železniční trať (700 metrů od nemovitosti) s přímým spojením do Českých Budějovic (cca. 45 minut) a Českých Velenic (10 minut). Oblast je prezentována jako turistická destinace se zachovaným přírodním bohatstvím, kde se postupně rozvíjí služby cestovního ruchu (lokální pivovar, hrad, zámek v Nových Hradech, cyklostezky Vitorazskem,…) Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v Nových Hradech (bankovní služby, obchody, lékař, pošta, škola, sportovní hala)

Nemovitost se nachází v oblasti zástavby domů pro bydlení a není v zóně s rizikem povodně. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej RD 3+1, obec Albrechtice nad Vltavou, okres Písek- PRODANO

Adresa:               

Albrechtice nad Vltavou

Dispozice domu: 

3+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1097m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

dobrý (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

1.000.000,-Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

viz text

 Nabízíme k prodeji v obci Albrechtice okr. Písek chalupu  3+1  s garáží, dílnou (lze využít i jako sklep) a pozemkem 1097 m2. Zastavěná  plocha  je 169,6 m2. Nabízená nemovitost byla postavena z cihel, obvodové zdivo 60cm ve 30.letech minulého století. Nemovitost má novou střešní krytinu „ BRAMAC“  a  dále pak je i nová  klempířina. Velký půdní prostor je vhodný k vestavbě. Z verandy je přístupný  sklípek 2,5 m2. Vybavení: funkční ústřední topení- pevná paliva, WC + koupelna se  sprchovým  koutem, velká garáž 34 m2 a dílna či sklad 31m2. Na pozemku je malá chatička, kolna, králikárny. Ostatní vybavení: vlastní   studna, odpadní  jímka  s obsahem cca 60m3, elektro  380/220. Součástí prodeje je všechno vybavení, nářadí a uskladněné dřevo coby palivo. Nemovitost je umístěna spíše na kraji obce, v obci ze služeb je obchod se smíšeným zbožím, hospoda, pošta, škola, lékař do obce dojíždí 1x týdně. Nejbližší větší města Týn nad Vltavou 12km a Písek 15km.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD 3+kk, obec Kojetice, okres Mělník- PRODÁNO

Adresa:               

V chaloupkách, Kojetice

Dispozice domu: 

3+kk

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

425m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

k rekonstrukci (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2.500.000,-Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji rodinný domek v obci Kojetice okres Mělník, nedaleko Prahy. Nabízená nemovitost je dispozičně 3+kk. Popis: v přízemí jsou tři pokoje, dva průchozí a v předsíni kuchyňka, koupelna s WC, zasklená veranda. V patře je půda (po úpravě lze udělat půdní vestavbu). V zadní části nemovitosti je dílna. Nemovitost je postavena z části z kamene  a přizděna z pálených cihel, střecha sedlová-taška, okapy -pozink. Okna jsou dřevěná, ve dvou místnostech již plastová. Ostatní vybavení: topení ÚT plyn, ohřev TUV přes el.bojler, elektřina 220x380V, kanalizace tlaková, městská voda, která je pouze rozvedena do kuchyně, na pozemku je vlastní kopaná studna cca 5m a užitková voda je rozvedena do koupelny. Nemovitost je částečně podsklepena. Na pozemku je zděný zahradní domek. Parkování na pozemku. V obci je škola, školka, potraviny, restaurace, hřiště, pošta, obecní úřad. Do obce jezdí BUS + ČD, výborné spojení s Prahou.


 
 
 
 
 

Prodej rodinných domů.

Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky těch, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality, se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů je postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub. Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón. Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. Dopravní dostupnost Prahy je zhruba 12 minut. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross. PENB A.

Aktuální cena je 6.480.000.-Kč a navíc dáváme příspěvek na kuchyňskou linku 150.000.-Kč (klient zaplatí za linku o 150.000.-Kč méně).
Dům tedy vychází na 6.330.000.-Kč


 
 
 
 
 
 
 

Prodej RD 4+2 v Brandýse nad Labem, ul U Zastávky-PRODÁNO

Adresa:               

U zastávky, Brandýs n/Labem

Dispozice domu: 

4+2

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

935m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

k rekonstrukci (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

5.500.000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.plocha 153m2

Nabízíme v klidné lokalitě Brandýsa nad Labem k prodeji dvougenerační dům s celkovou užitnou plochou 175m2 a plochou pozemku 935m2. Nabízená nemovitost byla postavena v roce 1939 je podsklepena, garáž stojící samostatně na pozemku byla postavena o 20 let později. Popis: v přízemí a patře je 2+1 + pro každé patro samostatné soc.zařízení, lze ještě možnost půdní vestavby. Použitý materiál: zdivo cihelné 45cm, střecha sedlová polovalba se střešní krytinou „ LETKA „  keramika, topení ÚT-plyn. Nemovitost napojena na inženýrské sítě (kanalizace, plyn, městská voda, elektro 220x380V), na pozemku je ještě studna. Ostatní doplnění velká zahrada s ovocnými stromy a okrasnými dřevinami, oplocena, mimo dům je ještě dílna, prádelna, kotce na domácí  zvířectvo holubník a další. V docházkové vzdálenosti z občanské vybavenosti jsou: škola, lékař, MHD, zastávka  vlaků (Praha, Neratovice, Čelákovice). K rekonstrukci. Na vyžádání rádi zašleme další fotografie.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD 3+1, obec Horoušánky, okres Praha-východ- PRODÁNO

Adresa:               

Horoušánky, okres Praha východ

Dispozice domu: 

3+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1352m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

Dobrý (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

3.950.000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.plocha 168m2

Nabízíme k prodeji rodinný domek v obci Horoušánky, okres Praha východ.  Nabízený dům o velikosti 3+1 s garáží a velkým pozemkem 1352m2 má 3 pokoje, kuchyň, koupelnu, prádelnu a velkou kotelnu. Střešní krytina –pálená taška, ÚT na pevná paliva (v obci je plyn), po celé ploše nemovitosti je možnost vybudování půdní vestavby, případně i přístavby. Samostatná  garáž s vjezdem  přímo  z ulice. Dům je napojen na elektro 220/380V, veřejnou kanalizační  a vodovodní síť, na pozemku je i studna. Na zahradě jsou ovocné stromy, pozemek je oplocen a v dobrém stavu. Nemovitost je pojištěna a nevážou se k ní žádná břemena. Zařídíme i hypotéku.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD k rekonstrukci, obec Vykáň, okres Nymburk- PRODÁNO

Adresa:               

Vykáň, okres Nymburk

Dispozice domu: 

3+kk

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

295m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

k rekonstrukci (PENB G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

990 000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.plocha 126m2

Nabízíme k prodeji v malé obci Vykáň, okres Nymburk, 28km od Prahy 9 nemovitost určenou k totální rekonstrukci. Na pozemku o výměře 295m2 se kromě rodinného domu nachází i stodola, kterou lze po úpravě využít i k podnikání. Rodinný domek má 3 místnosti bez sociálního zařízení. Zděné  konstrukce  jsou  cihelné. Střecha sedlová, krytina na RD  Bobrovka, na stodole je cementová. Na hranici pozemku je provedena a zaplacena nová přípojka  kanalizace a vodovodu. Již dříve byla provedena  přípojka  elektro  380/220. Pod  rodinným domkem je  sklípek  o velikosti  8 m2. Možnost parkování. Dobré  spojení  do  Prahy.


 
 
 
 
 

Prodej RD 6+kk Praha 10-Strašnice, ul.Kralovická- PRODÁNO

Adresa:               

Kralovická, Praha 10

Dispozice domu: 

6+kk

Podlaží v domě:

3

Celková plocha pozemku:

466

Druh objektu:

cihlová (PENB: G)

Stav domu:

po rekonstrukci

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

11.000.000,-Kč

Ostatní doplnění:

 viz text

Nabízíme exklusivně k prodeji v atraktivní a klidné vilové lokalitě Prahy 10 Strašnic samostatný zcela zrekonstruovaný rodinný cihlový dům. Nabízený dům o velikosti 6+kk/2x koupelna + 2x WC prošel před 12 lety celkovou rekonstrukcí (zateplení domu včetně fasády, plastová okna, sedlová střecha s krytinou Beronit včetně okapů a svodů, nová elektřina v mědi, voda v plastu + další vnitřní úpravy). Popis: v suterénu- velká technická místnost vhodná i pro sportovní využití, 2x menší technická místnost, přízemí- velká obytná kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem + WC, 1.patro-3xpokoj, koupelna + WC, 2.patro-2 pokoj se střešními okny + 1x šatna. Po menší úpravě lze udělat v domě 2 samostatné bytové jednotky. Vytápění-ÚT plynový kotel na ohřev tepla a teplé vody. Pozemek o celkové výměře 466m2 je rovinný a je oplocen. Na pozemku je zahradní krb, garáž pro 1 auto. Velmi dobrá dopravní dostupnost na metro A stanice Skalka či metro Strašnická, 5 minut pěší chůzí. V okolí i vysoká občanská vybavenost (škola, školka, nákupní možnosti atd.). Další foto + plánky můžeme zaslat na vyžádání.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej Činžovního domu v Mariánských lázních

Adresa:               

Lužická, M.Lázně

Dispozice domu: 

činžovní dům (viz text)

Podlaží v domě:

4

Celková plocha pozemku:

475

Druh objektu:

cihlová (PENB: G)

Stav domu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v RK

Ostatní doplnění:

 viz text

Nabízíme k prodeji bytový dům v atraktivní lokalitě v  centrum Mariánských Lázní v Lužické ulici.  K bytovému domu ještě náleží domek (viz foto č.2,3,4), nacházející se v zadním  traktu. V tomto domku je bytová jednotka + garáž. Popis bytového domu: 1 PP – společné  prostory (210,65 m2), 1 NP  komerční  prostory , obchod, kanceláře  nebyt.prostory  (278,65 m2), 2 NP  bytové prostory, soc.zařízení(278,65 m2), 3 NP  bytové  prostory, soc.zař. ( 204,73m2), podkroví (204,73 m2). V domě je celkem 7 bytových jednotek, jedna je po kompletní rekonstrukci (viz foto). Užitná plocha celkem 1.147,41m2. Dům je napojen na elektro, vodu, plyn, kanalizaci. Krytina plech, nosné cihelné  zdivo 45 – 60  cm, konstrukce  krovu dřevěná, střecha polovalba s arkýři, okna dřevěná s isol. dvojsklo. Vytápění individuální  WAW  nebo  plynové kotle. Původní  stavba  je  z roku 1905, obestavěný  prostor  je  4 192,49 m3, zastavěná  plocha  279m2, výměra  pozemku  celkem  475m3. V roce 2008  byl vypracován znalecký posudek 15.440.580Kč. Parkování 2 aut na dvoře. Veškerá občanská vybavenost je v místě. Výhodná investice.

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD 5+kk, Praha-západ, obec Zvole- PRODÁNO

Adresa

U lesa, Zvole

Dispozice domu: 

5+kk

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

753m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

stavba r.2000 (PENB: C)

Vlastnictví:         

osobní

Nabízíme v klidné lokalitě obce Zvole, nedaleko Prahy k prodeji samostatný rodinný domek s dispozicí 5+kk, který byl kolaudován v roce 2000. Nabízená nemovitost je situována na rovinném pozemku blízko lesa o výměře 573m2 se zastavěnou plochou 106m2.  Popis: v přízemí: prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a krbem, koupelna s rohovou vanou a WC, zádveří. Po točitém dřevěném schodišti vystoupáte do 1.patra, kde jsou 4 pokoje, z toho 3 samostatné, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, prostorný balkon 9m2. Dům má garáž (30m2) + možnost parkování dalšího auta před garáží. Užitná plocha 160m2.  Nemovitost je postavena z cihel Porotherm, před 3 lety byl dům kompletně zateplen 10 cm polyesterem, střecha Bramac. Vytápění je ústřední - elektrický kotel + možnost částečného vytápění krbem s rozvody do 2 pokojů ve 2.NP. Ohřev TUV - nový bojler Dražice 200l. Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci. Příjezd k domu je po veřejné asfaltové komunikaci. Zastávka autobusu 333, cca 6 min pěší chůze, tento BUS jezdí na metro C Kačerov cca 25min. V obci se nachází lékař, MŠ a ZŠ, obchod (5min.pěší chůzí) a restaurace atd. Nyní se nedaleko buduje multifunkční sportoviště. Další vysoká občanská vybavenost se nachází v nedaleké obci Dolní Břežany. Obec Zvole se nachází 8 km od hranice Prahy 4 Písnice.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej dvou činžovních domů Praha 4-Nusle

Adresa:               

Praha 4-Nusle

Dispozice domu: 

dům č.1 26BJ, dům č.2 31BJ

Podlaží v domě:

 

Celková zast.pl:

dům č.1 209m2,dům č.2 370m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v kanceláři

Ostatní doplnění:

 PENB G

Jedná se o prodej dvou nově zrekonstruovaných činžovních domů v klidné a zelené lokalitě Prahy 4- Nuslích s výbornou dostupností do centra Prahy, TRAM č.11 10min Václavské náměstí.

Činžovní dům č.1

Rok výstavby 1931, zast.plocha 309m2, NP 6, PP 1, bytů 26, výměra bytů 1119 m2, velikost od 1+0 do 4+kk (přesný rozpis bytů máme plně k dispozici včetně metráže bytů). Počet byt.jednotek 26 (23 bytů je po rekonstrukci tzn.podlahy, kuchyňské linky, koupelna, rozvody elektřiny a plynu, topení atd.)

Činžovní dům č.2

Rok výstavby 1931, zast.plocha 370m2 z toho dvůr 222m2, NP 6, PP 1, bytů 21, výměra bytů 1110m2. Velikost bytů od 1+0 do 4+kk (přesný rozpis bytů máme plně k dispozici včetně metráže bytů), počet byt.jednotek 21 bytů (18 bytů je po rekonstrukci tzn.podlahy, kuchyňské linky, koupelna, rozvody elektřiny a plynu, topení atd.). Oba domy jsou po kompletní rekonstrukci, vnitřky i vnějšky včetně nových oken a fasád. Veškeré další informace včetně předložení dalšího hospodaření atd lze předložit jen vážnému zájemci. Fota jsou z jednotlivých bytů.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej provorepublikové vilky 4+2  v obci Řevnice, ul. Švabinského               

Adresa:

Švabinského, Řevnice

Dispozice domu: 

4+2

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

402m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

po rekonstrukci (PENB: G)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

5 590 000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.pl. 106m2, už.pl.170m2

Nabízíme k prodeji  prvorepublikovou rodinou vilku (r.výstavby 1933) v atraktivní lokalitě obce Řevnice na Praze západ.  Nabízená nemovitost se zastavěnou plochou 106m2 je na vlastním pozemku o výměře 402m2. Nemovitost prošla před 10  a posléze 5 lety rekonstrukcí. Popis nemovitosti: v přízemí: menší kuchyňka, 2x pokoj- průchozí, koupelna a oddělené WC, garáž pro 1 auto. V 1.patře: kuchyň z níž je výlez na prostornou terasu (35m2), která je z poloviny zastřešena (z terasy pak možný výstup na zahradu), obývací pokoj, ložnice- oba pokoje jsou samostatné, koupelna se sprchovým koutem a WC, půdní prostor-úložné prostory.  Obvodové  zdi  jsou cihelné  tl. 45 cm, okna v celé nemovitosti plastová. Střecha sedlová se střešní krytinou-taška   (5 let nově položená). Nemovitost je z 1/2  domu podsklepená. Před 10 lety byla učiněna tato rekonstrukce: přízemí i 1.patro omítky, elektřina v mědi vyjma koupelny v přízemí, podlahy (v horní části plovoucí), okna a před 5 lety zateplení střechy 16cm izolační vaty + nová střešní krytina, rozvody topení v mědi, koupelna + kuchyně v horní části. Dům je vytápěn ÚT-plyn (radiátory litina), ohřev TUV- přízemí elektro+plyn, horní část bojler elektro 120l.  Přízemí i horní patro nemovitosti má i samostatné vstupy, tedy vhodné i pro 2 menší rodiny. Elektřina a plyn je rozdělena na 2 bytové jednotky (stačí osadit pouze měřící přístroje).   Dům  je  napojen  na městský  vodovod, elektro 220 V, plyn, kanalizace. Na pozemku je dřevěná kolna, pozemek je rovinný a oplocen. Dům se nachází mimo zátopovou oblast. V  docházkové  vzdálenosti  je  školka, škola, obchody, lékař, pošta atd. Dopravní spojení  je  zabezpečeno  autobusovou i železniční dopravou.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej novostavby RD 8+2, Orlová, ul. Kláštěrní

Adresa:               

Klášterní, Orlová

Dispozice domu: 

8+2

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

2828m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

novostavba (PENB: C)

Vlastnictví:         

osobní

Nabízíme k prodeji velmi zdařile dispozičně řešenou  novostavbu domu o velikosti 8+2  v pěkné čtvrti Orlové v Klášterní ulici. Dům byl postaven v roce 2000, zastavěno 246 m2, užitná plocha 354 m2, zahrada 2582m2.  Nabízený dům je dvoupodlažní, v přízemí jsou 2 garáže, velký pokoj 5.5x9m +2 pokoje +kuchyň+koupelna+sprch.box. V patře 4 pokoje, 1 pokoj malý + kuchyně+ koupelna s vanou. Na podlahách plovoucí podlahy a dlažba, okna plastová, dům cihlový, zateplený, chybí fasáda. Topení plyn kotel a kotel na pevná paliva koks (kotel Viadrus),odpad septik , elektro-220x380V,voda dálkový vodovod.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej novostavby RD 6+kk obec Jesenice u Prahy, ul. Návětrná-PRODÁNO

Adresa:               

Návětrná, Jesenice

Dispozice domu: 

6+kk

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

723m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

novostavba (PENB: C)

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

7 950 000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.pl. 126m2, už.pl.240m2

Nabízíme k prodeji nově zkolaudovanou novostavbu rodinného domu o velikosti 6+kk s garáží v obci Jesenice u Prahy. Nabízený dům se zastavěnou plochou 126m2 se nachází v klidné zástavbě rodinných domů. Popis rodinného domu s užitnou plochou 240m2: v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj (26,80m2) s kuchyňským koutem (15,40m2) a s krbem, dále pokoj (ložnice) 13,60m2, technická místnost (3,74m2), koupelna se sprchovým koutem a WC (4,24m2), chodba (11,30m2), závětří (4,28m2). Do patra vede dřevěné schodiště, kde se nachází 4 pokoje (23,83m2, 13,17m2, 14,06m2, 18,17m2), které jsou samostatné se vstupem z prostorné chodby (14,73m2), dale pak koupelna s vanou (7,03m2) a samostatné WC (2,85m2), balkon 3m2. Zateplená pochozí půda. Na podlahách v pokojích plovoucí podlahy, v chodbách a na soc.zařízeních dlažba (typ mramoru). Topení a ohřev teplé vody- el.kotel se zásobníkem. Další vybavení a doplnění: dřevěná eurookna, ve všech pokojích jsou dřevěné dveře i se zárubněmi, rozvod kamerového a bezpečnostního   systemu v celé nemovitosti včetně zasíťování-internet. Dům má sedlovou střechu se střešní krytinou Bramac, okapy pozink. Garáž 18m2 s vraty na dálkové ovládání. Pozemek o ploše 723m2 je rovinný, slunečný s okrasnou skalkou a vzrostlými tújemi (150ks podél plotu) a je oplocen. Nemovitost je připojena na inženýrské sítě: kanalizace, elektro 220x380V, městskou vodu. Příjezd je po asfaltové komunikaci. V obci Jesenice najdete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, supermarkety, lékarnu, poštu, městský úřad, restaurace, banky atd.). Výborná dopravní dostupnost. Další foto můžeme na požádání zaslat.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej RD 5+1 obec Dolní Černá studnice, okr.Jablonec nad Nisou-PRODÁNO

Adresa:               

Dolní Černá Studnice

Dispozice domu: 

5+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

5939m2

Druh objektu:

cihlová (PENB: G)

Stav domu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v RK

Ostatní doplnění:

 viz text

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilku s velkým pozemkem 5939m2 v krásné a klidné obci Dolní Černá studnice, která je rozprostřena na svazích Černostudničního hřebene nebo Maršovického vrchu, odkud se naskýtají kouzelné rozhledy do nížin a na vrcholky Krkonoš. Nabízená nemovitost se zastavěnou plochou 149m2 byla postavena ve 30 letech minulého století a v roce 2001 prošla velkou rekonstrukcí (zateplení fasády včetně omítek, nová plastová okna ve všech místnostech, podlahy- prkenné vybroušené a nalakované, štuky, ÚT kombinace elektro kotel + kotel na pevná paliva (r.2005), koupelna, rozvody vody v plastu. Popis nemovitosti: v přízemí je  velká obytná kuchyně, obývací pokoj, ložnice (oba pokoje jsou průchozí), šatna, koupelna se sprchovým koutem + bidet. Do mezipatra (zde WC) a 1.patra se vstupuje po velkém schodišti, atypickém pro prvorepublikové vily. Zde se nachází- 3x pokoj (z toho dva pokoje jsou průchozí),velká šatna. Půda- možnost půdní vestavby (2 pokoje). Celá nemovitost je podsklepena, v současné době je v suterénu technická místnost, sklad. Ostatní vybavení: studna- voda je napojena do nemovitosti (možno napojení městské vody, která je na hranici pozemku), elektro 220x380V, septik, satelit. Střecha je sedlová- krytina plech v kombinaci šindel krytina, okapy pozink. Na pozemku je zděná garáž pro 1 auto, dále pak domek (zast.pl.107m2) sloužící na nářadí (po rekonstrukci by se dalo tento domek využít jako letní byt). Na skoro rovinném oploceném slunném pozemku je malé jezírko a několik okrasných dřevin. Dopravní spojení: BUS Jablonec nad Nisou- přímo u domu, občanská vybavenost (potraviny, pekárna, restaurace) v obci Vrkoslavice 3km, supermarket Kaufland 5km, škola+ školka a další vybavenost v Jablonci. Nemovitost je určena jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD 3+1 obec Mlékojedy, okr.Mělník

Adresa:               

Mlékojedy

Dispozice domu: 

3+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1020m2

Druh objektu:

cihlová (PENB: G)

Stav domu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2 500 000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

 viz text

Nabízíme k prodeji rodinný domek z roku 1933 v obci  Mlékojedy v ulici U  Zbrojnice,  okr.  Mělník, pošta  Neratovice. Nabízená nemovitost je dispozičně 3+1,  částečně  podsklepená  11 m2  se zastavěnou  plochou 76 m2 a  užitnou 84 m2. Vybavení: topení  je ÚT plynové, městský  vodovod  +  vlastní  studna, elektro 220/380, přípojka  plynu,  střecha  sedlová, krytina  keramická, zdivo cihelné, WC + koupelna, balkon. Pozemek   o  celkové  výměře  1020 m2, zahrada  je  udržovaná s ovocnými  stromy.  K domu  je  přistavěna  prádelna  s kotlem, dílna, kolna, dřevěná kolna, kompostéry,  vše  51 m2 a dále pak pěkné  králikárny. Na  dvoře  je  možné  parkovat,  dřevěný  přístřešek  lze  využít  jako  garážové  stání. Objekt  byl  v roce  2002 zasažen  tisíciletou  vodou,  bez  následků. RD  je  volný ihned,  prodej  včetně  vybavení. Stav  nemovitosti  je  velmi  dobrý a nepotřebuje  žádné  větší  opravy, vnější část domu byla –fasáda byla cca před 5 lety nová.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD obec Řevnice, ul. Dr.Pecla, okres Praha-západ- PRODÁNO

Adresa:               

Dr.Pecla, Řevnice

Dispozice domu: 

5+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

926 m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

4 200 000,-Kč  vč.provize

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji  prvorepublikovou vilku v atraktuvní lokalitě obce Řevnice na Praze západ.  Nabízená nemovitost se zastavěnou plochou 100m2 je na vlastním pozemku o výměře 926m2. Popis nemovitosti: v přízemí: kuchyňka, 3x pokoj, koupelna s vanou, ve sníženém přízemí WC. V 1.patře: 2 x pokoj, šatna (kterou lze po úpravách využít jako kuchyňku, terasa (jiho-západní strana). Nemovitost má velmi prostornou půdu, kterou lze využít k vestavbě. Obvodové  zdi  jsou cihelné  tl. 45 cm, okna dřevěná špaletová. Střešní krytina pálené tašky. 1/2  domu  je podsklepená. Dům je vytápěn ÚT (radiátory litina) a  jako  médium kotel na pevná paliva a el.kotel.  Dům  je  napojen  na městský  vodovod, elektro 220/380, a lze napojit na plyn (na hranici pozemku je vyvedena plyn.přípojka). Odpad je řešen jímkou.  Na rovinném pozemku se dále nachází zděná kůlna se zast.pl.40m2. V zahradě jsou ovocné stromy. Dům se nachází mimo zátopovou oblast a  pro dnešní moderní bydlení je nutno rekonstruovat. V  docházkové  vzdálenosti  je  školka, škola, obchody, lékař, pošta atd. Dopravní spojení  je  zabezpečeno  autobusovou i železniční dopravou.

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej RD s velkým pozemkem Praha 4, ul. Ve vilách- PRODÁNO

Adresa:               

Ve vilách, Praha 4

Dispozice domu: 

5+1

Podlaží v domě:

2

Celková plocha pozemku:

1856 m2

Druh objektu:

cihlová

Stav domu:

k rekonstrukci

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

9 990 000,- Kč vč.provize

Ostatní doplnění:

zast.plocha 187m2

Nabízíme v lukrativní části Prahy 4 Michle v ulici Ve vilách k prodeji nemovitost ze začátku 20.století s velkým pozemkem 1856m2. Nabízená nemovitost je sice ve špatném stavu, přesto díky poloze s krásným výhledem a velkému pozemku, který v lokalitě již nenaleznete,  je vysoce bonitně ceněna. Pozemek je v dolní části svažitý, v horní části je spíše rovinný a je oplocen. Nemovitost se zastavěnou plochou 187m2 je patrová, v přízemí se nachází 2 místnosti (v 70letech minulého století sloužily jako byt), v patře 3+1, balkon, WC.Nemovitost je napojena na elektro 220x380V, kanalizaci, městskou vodu, mimo to na pozemku je kopaná 18m studna, garáž. Topení je na pevná paliva, střecha sedlová –krytina pálená taška (v dobrém stavu). K nemovitosti je v současné době pouze  příjezd komunikací Ve vilách, ulice je slepá. V horní části pozemku by teoreticky byla možnost ještě dalšího příjezdu z ulice Družstevní ochoz (v současné době vlastní část pozemku sousedící na pozemek, který je předmětem prodeje 4 majitelé- případná dohoda o odkupu přístupové cesty). Velmi klidná a zelená lokalita. Nemovitost je v majetku pouze jedné fyzické osoby a  není zatížena žádným věcným břemenem. Pro další informace, či další fota nás neváhejte kontaktovat.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.
int(1)

NOVINKA týdne

 • Pronájem bytu 2+1

  12.4.2024

  Pronájem bytu 2+1

  Praha 6, ul. Generála Píky

  Více informací v sekci "Pronájem bytů"

 • REZERVACE-Pronájem 2+kk

  4.4.2024

  Pronájem bytu 2+kk

  Praha 6, Zelená

  Více informací v sekci "Pronájem bytů"

 • Pronájem 2+kk/S

  5.3.2024

  Pronájem bytu 2+kk/S

  Praha 4, Sedlčanská

  Více informací v sekci "Pronájem bytů"

agenturaveraprusova.cz

Kontaktujte nás

Sídlo

Praha 4, Petržílova 3300

Kancelář

Štúrova 539, Praha 4, 140 00

+420 261 221 529

+420 261 224 682

+420 602 281 581

+420 607 963 262

agenturavera@sendme.cz

agenturavera@seznam.cz

Sdílejte s námi

Najdete nás