Prodej bytu 4+1/L/S Praha 4, ul. Lehárova-PRODÁNO

Adresa:               

Lehárova, Praha 4 Modřany

Dispozice bytu: 

4+1/L/S

Podlaží v domě:

zvýšené přízení (5)

Celková podlahová plocha:

93m2

Druh objektu:

cihla (C)

Stav bytu:

po rekonstrukci

Vlastnictví:         

DR

Cena:

6.290.000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji velmi pěkný prostorný družstevní byt o velikosti  4+1/L ve zrekonstruovaném cihlovém domě v Praze 4 Modřanech v Lehárově ulici.  Nabízený byt je situován ve zvýšeném přízemí domu (5). Před pár lety prošel rekonstrukcí (zděné bytové jádro, elektro v mědi: koupelna, WC, kuchyně chodba, euro okna, zasklená lodžie, voda v plastu). Rozměry místností: kuchyně 8,76m2, obývací pokoj 20,63m2, ložnice 19,17m2, dětský pokoj č.1 16m2, dětský pokoj č.2 12,92m2, chodba 8,80m2, koupelna 2m2, WC 1m2, vyzděná sklepní kóje 3,54m2, lodžie 3,5m2, celkem 93,32m2, z toho 3 pokoje jsou samostatné neprůchozí. Orientace bytu: kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj č.2 – západ, ložnice, dětský pokoj č.1 – východ. Ostatní vybavení: v kuchyni, chodbě, koupelně a WC podlahová krytina dlažba, pokoje klasické parkety, byt má protipožární dveře, internet vzduchem přes T-Mobile, topení ÚT plyn- dům má vlastní kotelnu, správu zajišťuje fy Komterm, sklepní kóje je zabezpečena dvojí mříží, u vstupu a v kóji.  Služby činí 6.680,-Kč měsíčně z toho fond oprav 2700,-Kč měsíčně, anuita je splacena, ale zatím se neuvažuje o převodu do OV. Dům prošel rekonstrukcí: zateplení domu, platová okna ve sklepních prostorech, nová střecha, dům má bezpečné ocelové dveře. Byt je ideální pro rodinu s dětmi. Je možno přenechání pronájmu samostatné garáže (v parkovacím domě), cca 400 m - není součástí bytu. Při koupi bytu neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti.  V okolí vysoká občanská vybavenost (nákupní možnosti, škola, školka, kino, banka, poliklinika apod). Výborná dostupnost do centra Prahy, 3min.pěší chůzí: TRAM 17-metro A, Staroměstská, TRAM 3 metro A-B, Můstek, BUS 139-metro C Kačerov – metro A Želivského, BUS 165-metro C Opatov. V okolí najdete: - tram: 2,3,17,21 - Nádraží Modřany, 6 min, bus MHD: 117, 139, 165, 341 - Obchodní náměstí, 4 min, vlak: Praha Modřany zastávka, 9 min.

Restaurace: - Pod vinicí - 9 min

                        - U Vltavy - 4 min

                        - Pizzerie Pinocchio - 7 min

Obchody: Supermarket Albert, drogerie Teta, KIK - 4 min

Pošta: Praha 412 -  17 min

Poliklinika, lékárna Dr. Max - 14 min

Škola: - ZŠ K Dolům - 5 min

            -  ZŠ T. G. Masaryka - 4 min

Bankomat: Česká spořitelna, FIO banka - 4 min

Sportoviště: - Freestyle park Modřany - 22 min

                        - Rehazone s.r.o., kadeřnictví - 4 min

                        - Fit centrum - 4 min

Kino: Modřanský biograf -  6 min

Husova knihovna - 7 min

Happy sport - půjčovna sportovních potřeb - 3 min


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej bytu 3+1/S Praha 4-Háje, ul. Schulhoffova-NOVINKA

Adresa:               

Schulhoffova, Praha 4 Háje

Dispozice bytu: 

3+1/S

Podlaží v domě:

5NP

Celková podlahová plocha:

65m2

Druh objektu:

panel (G)

Stav bytu:

po částčné rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

4.250.000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji byt  o velikosti 3+1 (OV) v Schulhoffově ulici v Praze 4 Hájích. Nabízený byt je situován v 5NP panelového domu, který prošel revitalizací (zateplení domu včetně fasády, plastová okna, výtah, prostory domu). Popis bytu: z chodby vstup do dvou samostatných ložnic, dále pak z chodby vstup do kuchyně a z kuchyně do obývacího pokoje. Byt má zděné jádro, v koupelně je vana a WC je samostatné. Na podlahách: v obývacím pokoji a předsíni plovoucí podlaha, v kuchyni a pokojích PVC, jinak dlažba.  Rozměry jednotlivých místností: obývací pokoj 20,80m2, dětský pokoj 8m2, ložnice 12,30m2, kuchyně 6,80m2, předsíň 12,50m2, koupelna 2,60m2, WC 0,90m2, sklep 1,09m2. Celková plocha je 64,99m2. K dispozici měřáky tepla, vody- voda v plastu, internet + kabel TV v domě. Služby činí cca 5.500,-Kč/měs, z toho fond oprav 1.030,Kč/měs. Byt nemá balkon. V okolí vysoká občanská vybavenost (velká síť obchodů, škola, školka, nemocnice, atd.). Výborná dostupnost MHD na metro C stanice Chodov. Prozatím nebyla určena energetická hodnota budovy, proto uvádíme G.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 4, ul. Horáčkova- PRODÁNO

Adresa:               

Horáčkova, Praha 4

Dispozice bytu: 

3+1/L

Podlaží v domě:

10NP

Celková podlahová plocha:

69m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

info v RK

Ostatní doplnění:

viz text

Byt 3+1/L v OV v Praze 4 - Krč, Horáčkova v 10. NP. Jednotka o celkové výměře 60,7 m2:kuchyně - 9,6 m2,obývací pokoj - 16,7 m2, ložnice 1 - 10, 0 m2,ložnice 2 - 10, 7 m2, předsíň (se sprchovým koutem) - 9,8 m2, koupelna s WC - 3,9 m2 + je zasklená lodžie - 6,7 m2 a komora (1,2 m2) umístěná na chodbě v 10. NP. Vybavení jednotky: kombisporák, kuchyňská linka s digestoří a kovovým dřezem, vestavěné skříně v předsíni – 5 ks, sprchový kout s keramickou sprchovou vaničkou a sprchovou posuvnou stěnou, směšovací baterie – 3 ks, umyvadlo, WC mísa s nádrží, topná tělesa s RTN – 4 ks, poměrové měřiče spotřeby vody – 2 ks, termoregulační hlavice – 4 ks, domácí telefon, zvonek, listovní schránka. K vlastnictví jednotky dále patří: nášlapné vrstvy podlah, nenosné příčky, vnitřní dveře 4 ks, vnitřní strana vstupních dveří a vnějších oken, vyzděné bytové jádro s obklady, vnitřní elektrické rozvody (část původní, část vyměněna v r. 2003) a k nim připojené instalační předměty (zásuvky, vypínače a pod.) od elektroměru pro tuto jednotku. Rozvody plynu v domě i v bytech nové z r. 2016, rozvody vody, odpady a vzduchotechnika v domě a v bytech z r. 2003. Jednotka je ohraničena vnitřní stranou obvodových zdí, vnitřní stranou vstupních dveří a vnitřní stranou vnějších oken.
 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L/sklep, komora Praha 4, ul. Bítovská- PRODÁNO

Adresa:               

 

Bítovská, Praha 4

Dispozice bytu: 

3+1/L/S/komora

Podlaží v domě:

3 (13)

Celková podlahová plocha:

76,4m2

Druh objektu:

panel (PENB C-D)

Stav bytu:

stav původní

Vlastnictví:         

OV

Cena:

4.300.000,-Kč vč.provize

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1/L v blízkosti metra C Budějovická a Kačerov v Bítovské ulici. Nabízený byt je situován ve 3.patře panelového domu (13). Dům prošel celkovou rekonstrukcí (zateplení domu včetně fasády, nové 2 výtahy, vstupní chodba včetně schránek, pro invalidy zdvižná plošina k výtahu, nové sklepní kóje). Nabízený byt je v původním stavu, zachovalý. Koupelna a WC je konstrukce z panelu, nikoliv umakart.  3pokoje mohou být samostatné, z menší ložnice je výlez na lodžii. Orientace: kuchyně obývací pokoj a kuchyně- východ, dvě ložnice –jih. V pokojích na podlahách klasické parkety, v obývacím pokoji čtvercové, v kuchyni je PVC, v chodbě dlažba. Okna jsou původní dřevěná. Zdi jsou vymalovány válečkem, nikoliv tapety.  Celková plocha je 76,4m2 (kuchyně s jídelním koutem 14,2m2, obývací pokoj 19,1m2, ložnice 12,3m2, dětský pokoj 12,3m2, koupelna 2,9m2, WC 1,1m2, komora 2,3m2, předsíň 8m2, balkon 3,4m2, sklepní kóje 0,8m2). Stoupačky jsou v plastu, měřáky na vodu i topení jsou k dispozici. Služby činí 4537,-Kč. Byt je velmi světlý. Kromě sklepa má byt ještě v bytě komoru. Výborná dostupnost na metro Budějovická 5 min, Kačerov 7min. Plánek bude brzy k dispozici.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej bytů 2+kk a 3+kk v atraktivní lokalitě Prahy 8

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť, do jejíhož rozvoje bylo v nedávné době významně investováno – to vše charakterizuje projekt DOCK River.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

V roce 2019 až 2020 budou k dispozici další nadstandartní byty projekt „MARINA“ s výhledem na Vltavu od velikosti 2+kk až po 4+1.

Projekty se nachází ve čtvrti Libeň (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky své pahorkaté krajině Libeň získala pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy. Dnes je tato oblast aktivně rozvíjena a žije zde na 15 tisíc obyvatel.

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.


 
 
 
 
 

Ceny nových bytů 3+kk (80m2) již od 4.199.000,-Kč

Nový moderní projekt "Berounská brána" v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.

Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.

V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.

Rezidenční projekt se nachází v Berouně, v jednom z největších měst Středočeského kraje. Beroun je znám svou bohatou historií a blízkostí k přírodě. Je zde mnoho památek a historických budov, které se soustředí především v centrální části města. Za městem se nachází komfortní obytná zóna, jejíž součástí jsou velké supermarkety Albert a Kaufland, několik menších obchůdků, nemocnice, dětská hřiště, školy a akvapark.

Město je oblíbené také díky dobré dopravní dostupnosti z hlavního města. Beroun pojí s Prahou magistrála, díky čemuž se do hlavního města dostanete během pouhých 15 minut.

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.


 
 
 
 
 
 
 

Ceny nových bytů 3+kk (75m2) od 4.015.000,-

Projekt "Zámecká zahrada" ve Velkém Újezdě nedaleko Prahy

Na pozemcích poblíž golfového hřiště jako houby po dešti rostou byty, řadové domy, obchody, společenské a sportovní zóny nebo dětská hřiště. Pro ty, kteří jsou zvyklí si maximálně užívat pohodlí a radostí života, projekt Zámecké zahrady centrum zrealizoval 36 moderních řadových domů se zahrádkami. Pokud vás neláká vlastní domek v tiché uličce, můžete si vybrat některý z... 30 bytů všech velikostí a dispozic umístěných ve dvou budovách poblíž elegantního parku. Milovníci aktivního odpočinku si užijí prestižního golfového pole, bohatého výběrů cyklistických stezek a procházkových lokalit, sportovních a dětských hřišť a také stájí a spousty zábavných akcí. V nabídce jsou i byty 2+kk za cenu již od 2.999.000,-Kč.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Bytový projekt 2018 v Praze

Dům se nachází na ul. Primátorská a bezprostředně navazuje na rozlehlý park Pod Korábem. Pár minut chůze se nachází obchody, úřady i městská hromadná doprava. Velmi dobrá dopravní dostupnost: autem se do centra dostanete za 15 minut díky vyústění tunelu Blanka v Tróji.

   Jedná se o projekt ve výstavbě. Byty budou hotovy v srpnu 2018 (tedy za 8 měsíců) a připraveny k nastěhování budou v listopadu 2018.
- cena jednotky zahrnuje cenu parkovacího  stání a sklepní koje;
- byty s vysokým standardem (dřevěné dvojsklo, sanitární keramika Jika, prémum obklady a dlaždice, italské dveře, italská dřevěná podlaha);
- většina bytů má výhled na park Pod Korábem;
- velmi dobrá dopravní dostupnost: 10 minut chůze na metro Palmovka 890m.

Pokud máte zájem o bližší informace, prosím kontaktujte nás.


 
 
 
 
 

Prodej bytu 3+1/L/sklep Praha 4-Krč, ul. Točitá- PRODÁNO

Adresa:               

Točitá, Praha 4

Dispozice bytu: 

3+1/L/S

Podlaží v domě:

9 (9)

Celková podlahová plocha:

83m2

Druh objektu:

panel (PENB C-D)

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

4.790.000,-Kč vč.provize

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 3+1/L (OV) v atraktivní lokalitě Prahy 4 Zeleného pruhu. Nabízený byt je situován v 8. patře (8) panelového domu, který prošel revitalizací (zateplení domu včetně fasády, plastová okna, nová střecha vč. zateplení, prostory domu včetně vstupních prostor, nové výtahy dle EU-nákladní, zabezpečené sklepní prostory). V letošním roce byt prošel rekonstrukcí (v koupelně a kuchyni nová elektřina v mědi, zděné bytoví jádro koupelna a WC, štuky zdí, stropy nové štuky se síťkou, nové dveře do jednotlivých místností, podlaha, plastová okna-dvojskla s fólií, která odráží tepelné paprsky 30%, nová kuchyňská deska, a vybavení novými spotřebiči- kombinovaný sporák, myčka, pračka). Rozměry jednotlivých místností: obývací pokoj 18,96m2, ložnice 18,65m2, dětský pokoj 12,65m2, kuchyně 7,45m2, chodba 8,25m2, koupelna 2m2, WC 0,95m2, lodžie 7m2, sklep 6,90m2 (celková plocha 82,81m2). Orientace bytu- západ s krásným panoramatickým výhledem. Ostatní doplnění: na podlahách v obývacím pokoji, kuchyni a chodbě je bílá dlažba, v pokojích plovoucí podlahy. V obývacím pokoji přes celou stěnu vestavěné zrcadlové skříně. V koupelně vana, osvětlení bodová světla, WC je samostatné. K dispozici měřáky tepla, vody- voda v plastu, internet + kabel TV v domě. Služby činí 3.360,-Kč/měs, z toho fond oprav 1350,Kč/měs. Byt má velkou lodžii a sklep. Majitel vlastní ve vedlejším domě samostatnou garáž (OV) s vjezdem z ulice, lze ji po dohodě rovněž prodat. V okolí vysoká občanská vybavenost (velká síť obchody, škola, školka, nemocnice, atd.). Výborná dostupnost MHD na metro C stanice Budějovická (10min.pěší chůzí, či 1 zastávka BUS) či na metro C Pankrác. Další fota na vyžádání rádi zašleme.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodej bytu 3+kk/L/sklep Praha 10, ul. Přetlucká-ZRUŠENO

Adresa:               

Přetlucká, Praha 10

Dispozice bytu: 

3+kk/L/S

Podlaží v domě:

2 (12)

Celková podlahová plocha:

46m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po částečné rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3.000.000,-Kč+ provize

Nabízíme k prodeji byt 3+kk/lodžie/sklep, 46 m2 v ulici Přetlucká, Praha 10 – Strašnice. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 2.NP/z 12 panelového domu, který je po rekonstrukci, zateplen. V domě 2 výtahy – osobní a nákladní. Byt je v původním zachovalém stavu, vyklizený a vymalovaný. Dispozice bytu – větší obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 pokoje, předsíň, koupelna s vaničkou a WC. Všechny pokoje jsou přístupné z předsíně, tedy neprůchozí. K bytu náleží sklep a zasklená lodžie. Jsou zde nová plastová okna. Parkování možné před domem, vytápění – dálkové ústřední. V okolí veškerá občanská vybavenost, klid, výhled do zeleně se vzrostlými stromy. Výborná dopravní dostupnost – 2 min. bus, 3 minuty tramvaj, 5 minut metro Skalka. Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná. Dobrá cena nemovitosti, hypotéku bez problému zařídíme, jsme tu p ro Vás 7 dní v týdnu.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 4+kk/2xB Praha 10-Vršovice, ul. Přípotoční

Adresa:               

Přípotoční, Praha 10

Dispozice bytu: 

4+kk/2xB

Podlaží v domě:

3 (6)

Celková podlahová plocha:

100m2

Druh objektu:

cihla

Stav bytu:

novostavba

Vlastnictví:         

OV

Cena:

8.500.000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spoluprácí s naším obchodním partnerem prodej prostorného bytu 4 + kk/2 balkóny/G/S, 100 m2, v Praze 10 - Vršovice, ulice Přípotoční. Jedná se o byt ve třetím nadzemním podlaží cihlové novostavby z roku 2005. Dispozice 4+kk, 2 menší balkóny, sklep na patře, garážové stání v suterénu parkovací stání před domem. Dům je vybaven dvěma výtahy, střežen kamerovým systémem, vstup jen na čipy a to i do podzemních garáží. Klidná lokalita u stadionu Bohemians, výborná dostupnost MHD.N54302


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 9-Letňany, ul. Kuželova

Adresa:               

Kuželova, Praha 9

Dispozice bytu: 

3+1

Podlaží v domě:

3 (8)

Celková podlahová plocha:

71m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

DR

Cena:

3.690.000,-Kč+ provize RK

Ostatní doplnění:

viz text

Prodej bytu 3+kk/L, 71 m2, ulice Kuželova, Praha 9 - Letňany. Jedná se o prodej slunného bytu 3+1 předělaného na 3+kk v osobním vlastnictví o celkové rozloze 71,4 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě Praha 9 – Letňany v ulici Kuželova. Byt je orientován na jih a situován ve 3. nadzemním patře revitalizovaného panelového domu (plastové rozvody vody, společné prostory, sklepy, fasáda, zateplení). Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012 (nové podlahy, rozvody elektřiny, vody a plynu, plastová okna, nové omítky, zděné jádro, samostatné WC, …) a sestává se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (plynový sporák, elek. trouba, digestoř, myčka), zasklené lodžie, šatny, WC, koupelny a dvou samostatných neprůchozích pokojů. K bytu náleží sklep (3,5 m2), parkování je možné před domem, vytápění je řešeno ústředním dálkovým topením. Byt nabízí příjemné bydlení s rychlou a bezproblémovou dostupností do centra Prahy. Zastávka bus MHD v blízkosti domu. Občanská a dopravní vybavenost v místě: školy, školky, OC Letňany, Globus Čakovice, zimní stadion, plavecký bazén, tenisové kurty apod. V blízkosti je několik dětských hřišť, les opark Letňany (in-line stezka), veletržní areál PVA Letňany, letiště Letňany, atp.N53642


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1 Praha 8-Kobylisy, ul. Chotovická

Adresa:               

Chotovická, Praha 8

Dispozice bytu: 

3+1

Podlaží v domě:

1 (4)

Celková podlahová plocha:

58m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

DR

Cena:

3.600.000,-Kč+ provize RK

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci s naším obchodním partnerem prodej bytu 3+1, 58 m2, ulice Chotovická, Praha 8 - Kobylisy. Jedná se o bezbariérový byt, který se nachází v přízemí panelového čtyřpodlažního domu na kraji staré zástavby v Kobylisích v blízkosti lesoparku Čimický háj. Byt je situován na západ s okny do parku s dětským hřištěm, je po rekonstrukci v roce 2012, má nová plastová okna s ochrannou folií, zděné jádro, nové podlahy, vstupní dveře a rozvod elektřiny. Byt je dispozičně řešen centrální halou 18m2 s kuchyňským koutem 3 m2, z haly se vchází do jednotlivých pokojů. Pokoje jsou tři – dva po 10m2 a jeden 16m2. WC je odděleno, v koupelně je vyzděný sprchový kout. Dům je zateplen s novou fasádou a novými vstupy. Je to malý, panelový dům, pouze se třemi vchody v klidné, slepé ulici nad aquacentrem Šutka. Dvě zastávky autobusem od metra Kobylisy (15minut chůze).N53645


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 4+kk/T/balkon Praha 5-Zličín, ul. Milotická

Adresa:               

Milotická, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+1/T/B

Podlaží v domě:

5 (5)

Celková podlahová plocha:

126m2

Druh objektu:

cihla

Stav bytu:

novostavba

Vlastnictví:         

OV

Cena:

6 990 000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

 Nabízíme ve spolupráci s naším obchodním partnerem prodej -Novostavby! Prodej bytu 4+kk/T/B, 126m2, v ulici Milotická, Praha 5 – Zličín. Jedná se o prodej bytu v osobním vlastnictví, takže díky tomu je možnost financovat jeho koupi hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Luxusní byt se nachází v pátém patře cihlové novostavby. Byt je částečně zařízený. K bytu náleží terasa, lodžie, balkon a dvě garážové stání v suterénu domu. K dispozici jsou dvě koupelny s podlahovým vytápěním. Dvě samostatné WC. Na podlahách je položena plovoucí podlaha a dlažba. V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost MHD. Ve službách realitní kanceláře je zahrnut veškerý právní servis, který zajišťuje advokát pojištěný pro případ odpovědnosti. V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti kontaktujte níže uvedeného makléře. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.N28722


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/sklep Praha 5, Hübnerové

Adresa:               

Hübnerové, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+kk

Podlaží v domě:

3 (4)

Celková podlahová plocha:

75m2

Druh objektu:

cihla (PENB: G)

Stav bytu:

novostavba

Vlastnictví:         

OV

Cena:

5.250.000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Ve spolupráci s naším obchodním partnerem nabízíme prodej nového bytu 3+kk/sklep, 75 m2, ul. Hübnerové, Praha 5 – Košíře. Novostavba se nachází ve 3.NP/ze 4 menšího bytového domu o celkovém počtu 6 bytových jednotek. Jedná se o nástavbu stávajícího dvoupatrového domu, přičemž současně se stavbou probíhá celková rekonstrukce budovy (nová fasáda, rekonstrukce společných prostor, nové stoupačky, izolování sklepů, aj.). Stavební povolení bylo vydáno 09/2015 a stavba začala 10/2015. Předpokládaný termín dokončení hrubé stavby je 02/2016 a termín kolaudace 08/2016. Dispozice bytu: kuchyňský kout (11m2), obývací pokoj (22,7m2), ložnice (14,85m2), dětský pokoj (11,5m2), koupelna (5,25m2), WC (1,6m2) a chodba s prostorem pro vestavěnou skříň (7,5m2). Orientace- jih, východ a sever. K bytu náleží nový zděný sklep o výměře 4m2. Byt je navržen v nízkoenergetickém standardu, průkaz energetické náročnosti A, okna plastová - tepelně izolační trojskla, zd ěné stěny zatepleny 20cm tepelné izolace. Okna mají snížené parapety 50 cm nad podlahu, v navrženém standardu dveře značky Sapeli (nebo kvalitativně podobné), podlahy dřevěné, v koupelně, WC a na chodbě dlažba. Při rychlém jednání možnost ovlivnit dispoziční řešení i vybavení/standard bytu (podlahy, koupelny, atd.). Krásná a klidná lokalita, na kopci s výhledem na Strahov, Petřín a centrum města, kousek od lesoparku Cibulka, autobusová zastávka vzdálená cca 2 minuty chůze, přímé spojení na metro Anděl (B). V pěší vzdálenosti rovněž obchod, mateřská škola, ZŠ a gymnasium. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.N50797


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/B/garáž.stání Komenského, Horoměřice, okres Praha-západ

Adresa:               

Komenského, Horoměřice

Dispozice bytu: 

3+kk/BL/garáž

Podlaží v domě:

2 (2)

Celková podlahová plocha:

62m2

Druh objektu:

panel (PENB: G)

Stav bytu:

novostavba

Vlastnictví:         

družstevní

Cena:

1 800 000-Kč včetně provize

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme prodej družstevního bytu o velikosti 3+kk/B/garážové stání s nízkou měsíční splátkou. Nabízený byt je orientován  ve 2NP (2)cihlového domu-novostavby  v atraktivní lokalitě Horoměřic- Prahy západ.Popis: všechny pokoje jsou zvlášť-neprůchozí, koupelna s vanou a samostatné WC. Vlastní elektrický kotel na topení a TUV. Byt je nezařízený, instalovaná pouze kuchyňská linka. Orientace oken a balkonu na jižní stranu, do dvora a zeleně. Byt má garážové stání. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – mateřská školka, obchody, pošta, restaurace atd. Cena: 1.700.000,-Kč. (jíž vyplacená část anuity). Měsíční splátka: 11.277,-Kč. + poplatky 2.234,-Kč/měs. + elektřina dle spotřeby. Doplatek anuity: 1.352.000,-Kč. Nelze platba hypotékou.Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je určena nejnižší zatím hodnota.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk Praha 46, ul. Evropská-PRODÁNO

Adresa:               

Evropská, Praha 6

Dispozice bytu: 

3+kk/L/sklep

Podlaží v domě:

8 (9)

Celková podlahová plocha:

62m2

Druh objektu:

panel (PENB: G)

Stav bytu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

družstevní

Cena:

3 500 000-Kč + provize RK

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci s druhou RK prodej bytu 3+kk, 62 m2, ul. Evropská, Praha 6 - Veleslavín. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt nacházející se v 7.patře panelového domu. Orientace sever a východ. Parkování je možné v ulici. Dům s novou zateplenou fasádou, plastová okna. Dispozice bytu: vstupní chodba, WC - koupelna oddělené, koupelna s vanou. Obývací pokoj s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, ložnice - skříň. K bytu náleží lodžie a sklep. Topení ústřední dálkové. Podlahy - dlažba a linoleum. V okolí výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost, v těsné blízkosti park Šárka.N50915


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/L Praha 4-Kamýk- PRODÁNO

Adresa:               

Na vyžádání v RK

Dispozice bytu: 

3+kk/L/sklep

Podlaží v domě:

2 (8)

Celková podlahová plocha:

68m2

Druh objektu:

panel (PENB: G)

Stav bytu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3 100 000-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci s druhou RK prodej zrekonstruovaného bytu 3+kk/lodžie/sklep, 67 m2, v Praze 4– Kamýku. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve 2.NP/z 8 panelového domu, který prošel celkovou rekonstrukcí (nová střecha, fasáda domu, okna a výtah), umístěný v klidné lokalitě uprostřed zeleně. Samotný byt prošel také rekonstrukcí. Dispozice: větší předsíň, 2 pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou a WC zvlášť, komora. Kuchyňská linka vybavena kompletními vestavěnými spotřebiči, v ložnici vestavěné skříně, druhý pokoj, v současnosti koncipován jako dětský pokoj je vybaven nábytkem vyrobeným na míru. Z tohoto pokoje je vstup na lodžii. K bytu náleží sklepní kóje a lodžie. Dále je možné užívat udržovanou sušárnu, kolárnu se speciálními držáky na kola, zabezpečenou mřížovým vstupem. Tímto vstupem je zabezpečen i vstup ke sklepním kójím. Bytová jednotka je koncipována na východ s výhledem do nefrekventované jednosměrné ulice. V bytě je plynová přípojka, možnost internetového připojení od dvou společností. Výborná občanská vybavenost v okolí a dopravní dostupnost - hned za domem jsou k dispozici 2 MŠ státní a soukromá, cca. 10 minut chůze je ZŠ, do školy i školky je možné dojít bez přechodu přes silnici. V nedaleké blízkosti cca 5 min. je prodejní řetězec Albert, trafika, restaurace a zastávka MHD. V okolí je mnoho dětských hřišť pro různé věkové kategorie. Byt se nachází v blízkosti Lhoteckého lesa, Písnické přehrady a Krčského lesa, zároveň ale není daleko do centra cca 15 minut na Metro C - Kačerov a 25 minut na metro B - Smíchovské nádraží. Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná.Foto bude dodáno.N50957


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/2B/garáž Praha 5-Zličín, ul. Hevlínská- PRODANO

Adresa:               

Milotická, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+kk/2B/G

Podlaží v domě:

4 (5)

Celková podlahová plocha:

67m2

Druh objektu:

cihla (PENB: G)

Stav bytu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

OV

Cena:

4 700 000,-Kč + provize RK

Ostatní doplnění:

viz text

Prodej bytu 3+kk/2 balkony/garážové stání/sklep, 67 m2, OV, ul. Hevlínská, Praha 5 – Zličín. Krásný byt v osobním vlastnictví se nachází ve 4.NP/z 5 novostavby cihlového domu s výtahem, v klidné ulici. Dispozice – obývací pokoj se vstupem na 1 balkon, kuchyňský kout – linka s vestavěnými spotřebiči, dva pokoje s krásným výhledem a balkonem do přírody, předsíň, koupelna s vanou a WC zvlášť s umyvadlem. Podlahy – plovoucí a dlažba. Nová euro-okna, kompletně nové rozvody topení, elektřiny a odpadu. K bytu náleží sklepní kóje a garážové stání v -1.NP. Skvělá dopravní dostupnost, pěší chůzí 10 min od metra C Zličín. V okolí lesy, rybník a krásná příroda. V blízkosti je MŠ i ZŠ a veškerá další občanská vybavenost. Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná. Hypotéku bez problému zařídíme.N50905


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/G Praha 10-Záběhlice, ul. Záběhlická- PRODÁNO

Adresa:               

Záběhlická, Praha 10

Dispozice bytu: 

3+kk/G

Podlaží v domě:

1 (6)

Celková podlahová plocha:

71m2

Druh objektu:

skelet (PENB: G)

Stav bytu:

novostavba

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3 750 000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci prodej bytu 3+kk, 71m2, v ulici Záběhlická, Praha 10 – Záběhlice. Jedná se o prodej bytu v osobním vlastnictví, takže díky tomu je možnost financovat jeho koupi hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Byt se nachází v přízemí cihlové novostavby z roku 2002 s výhledem do vnitrobloku. V domě je výtah a kočárkárna. Bezbariérový přístup. Bytová jednotka nabízí vysoký standart. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, vestavěnými skříněmi. Koupelna je s vanou. Samostatné WC. V předsíni je komora opatřená policemi. Na podlahách položena plovoucí podlaha a dlažba. V domě je zaveden internet. Topení dálkové. V ceně je garážové stání v suterénu domu. Vedle domu je autobusová zastávka. Areál Hamrsport a rybník Hamr méně než 3 minuty chůze. Klidná lokalita s možností vycházek do přírody, ale s dobrou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností. Zastávky metra Strašni cká a Pankrác jsou vzdálené 10 a 15 minut autobusem.N50856


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 10-Strašnice, ul. Kolovratská- PRODÁNO

Adresa:               

Kolovratská, Praha 10

Dispozice bytu: 

3+1/L

Podlaží v domě:

1 (9)

Celková podlahová plocha:

75,4m2

Druh objektu:

panel (PENB: B)

Stav bytu:

dobrý

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3 200 000,-Kč + 4%daň

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji  byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1/L v Praze 10 Strašnicích  v Kolovratské ulici. Nabízený byt je situován ve 2NP (9) panelového domu s výtahem. Celková výměra bytu i s příslušenstvím je 75,4  m2 (z toho obývací pokoj 20,9m2, kuchyň 8,4m2, ložnice 13m2, dětský pokoj 12,1m2, předsíně 10,1m2, koupelna s WC 3,9m2, lodžie 3,4m2, spíž 0,3m2, sklep 3,4m2), orientace: obývací pokoj a kuchyně východ, ložnice a dětský pokoj západ. Nabízený byt je v původním stavu a nutno k rekonstrukci, nicméně je velmi dobře dispozičně řešen (všechny pokoje včetně kuchyně jsou neprůchozí, dobře členěny a lze vybudovat v bytě i menší šatnu). Byt má stoupačky v plastu, plastová okna (do ulice jsou okna s protihlukovou fólií), měřiče tepla, měřiče TUV a SUV, zasklenou lodžii, vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní. Služby 5000,-Kč/měs. z toho fond oprav činí 1855,-Kč/měs. Topení dálkové, v domě UPC. Dům je po kompletní rekonstrukci: zateplen s novou fasádou, plastová okna, vstupní prostor, vstupní dveře domu na čip, nový výtah dle EU. V domě je kolárna a kočárkárna.V okolí vysoká občanská vybavenost (nákupní možnosti Billa, škola, školka, sportoviště včetně tenisových kurtů, bazén, park Gutovka). Výborná dopravní dostupnost, metro A Stašnická 5 min.pěší chůzí, TRAM č.22 a 26 -3 min.pěší chůzí.Pozn. na posledním fotu je plánek bytu-současný stav + dispoziční plánek bytu- jedna varianta možné rekonstrukce.

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 9-H.Počernice

Adresa:               

Praha 9

Dispozice bytu: 

3+1/L

Podlaží v domě:

5 (6)

Celková podlahová plocha:

86m2

Druh objektu:

panel (PENB: G)

Stav bytu:

po rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3 400 000,-Kč + provize RK

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme ve spolupráci s druhou RK k prodeji slunný byt 3+1/L, 86 m2, Praha 9 – Horní Počernice. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 5.NP/ze 6 domu po celkové rekonstrukci – zateplení, zateplená střecha, rekonstrukce lodžií včetně zasklení, plastová okna, výměna rozvodů. Samotný byt je dobře dispozičně řešen po rekonstrukci. Vstupní prostor se šatnou (4,8 m2), prostorná předsíň uprostřed bytu (10,64 m2), 2 ložnice (12,26 m2 a 12,7 m2) - orientace na sever, obývací pokoj (18,69 m2), zasklená lodžie a kuchyň (12,33 m2) - orientace na jih, samostatné zděné WC (1,03 m2) a koupelna s vanou ( 2,84m2). K bytu náleží sklepní kóje (4,2m2). Topení – dálkové ústřední, nízké náklady na vytápění a provoz domu. K domu patří oplocený pozemek – cca 1.000 m2. V místě veškerá občanská vybavenost, vhodné pro rodinu s dětmi. Dobrá dopravní dostupnost – metro B Černý Most 3 min.(N50133)


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 5-Stodůlky, ul. Fantova

Adresa:               

Fantova, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+1/L

Podlaží v domě:

2 (10)

Celková podlahová plocha:

75m2

Druh objektu:

panel (PENB: G)

Stav bytu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

družstevní

Cena:

2 690 000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Prodej bytu 3+1/L, 82 m2, ul. Fantova, Praha 5 – Stodůlky. Byt se nachází v 1. patře desetipodlažního panelového domu přímo u metra Luka. Byt v dobrém stavu, jádro je zděné, všechna okna jsou plastová. V obývacím pokoji (19 m2) je plovoucí podlaha, v pokojích (14,5 m2 a 12,5 m2), v kuchyni (12,5 m2) a v předsíni lino, v koupelně a na toaletě dlažba. Dva pokoje mají nové dveře, v obývacím pokoji jsou dveře stahovací. Všechny pokoje i kuchyně jsou neprůchozí a jsou přístupné z prostorné předsíně. Obývací pokoj a kuchyně s výhledem na východ, do klidné ulice se zelení a do předzahrádky s květinovými záhony mají společnou lodžii, 7 m2, přístupnou z obývacího pokoje. Pokoje jsou orientovány na západ a mají výhled do zeleně ve vnitrobloku. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem a el.troubou, digestoří, myčkou, lednicí. V koupelně s vanou je umístěna pračka, WC je samostatné. K bytu náleží komora přístupná z předsíně a sklepní kóje 2,3 m2. Nade dveřmi do kuchyně a v obývacím pokoji jsou další úložné prostory – vestavěné skříňky. Nábytek bude ponechán po dohodě. Byt má přípojku internetu UPC a kabelovou televizi. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Vytápění a ohřev TV dálkově, v dohledné době bude mít dům vlastní kotelnu na plyn. Byt je vybaven měřáky pro odečty veškerých energií. Dům je zateplen včetně stropu v přízemním průchodu domu, má nový výtah a novou střechu. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, menší nákupní centrum, základní škola, dětská hřiště.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+kk/B Praha 4-Nusle, ul. Žateckých- PRODÁNO

Adresa:               

Žateckých, Praha 4

Dispozice bytu: 

3+kk/B

Podlaží v domě:

4 (6)

Celková podlahová plocha:

59m2

Druh objektu:

cihla

Stav bytu:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

OV

Cena:

2 700 000,-Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji  byt v OV o velikosti 3+kk s balkonem  v atraktivní lokalitě Prahy 4 Nuslí v klidné ulici Žateckých. Nabízený byt o ploše 59m2 je situován ve 3.patře (5) zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem (výtah dle norem EU). Popis bytu: z předsíně vstupy do jednotlivých pokojů, do ložnice a zvlášť do dětského pokoje a z chodby je zároveň vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem.  Byt má novější koupelnu s vanou, WC je samostatné. V pokojích pod linem jsou klasické parkety, ložnice a dětský pokoj má již plastová okna, topení ústřední s měřiči tepla (v domě kotelna) a stoupačky jsou v plastu.  Orientace bytu jiho-východ, velmi světlý. Služby včetně fondu oprav činí 3800,-Kč/měsíčně. Nabízený byt má balkon,sklep a v bytě menší komoru. Výborná dostupnost na metro C Pražského povstání, 5 min.pěší chůzí.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 5, ul. Trávníčkova- PRODÁNO

Adresa:               

Trávníčkova, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+1/L

Podlaží v domě:

12 (12)

Celková podlahová plocha:

95m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

družstevní

Cena:

3 390 000,- Kč

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 3+1/L (95m2) přímo u metra B stanice Luka v Trávníčkově ulici v Praze 5 Stodůlkách. Nabízený byt je situován ve 12.patře (12) panelového domu, vlastnictví družstevní  a po 7 letech je možný převod do OV(nesplacena anuita 300.000,-Kč-lze splatit po dobu 7 let). Byt prošel rekonstrukcí (zděné jádro, podlahy, štuky, plastová okna i zasklená lodžie, stoupačky v plastu). Rozměry jednotlivých místností: obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 33m2, ložnice 14m2, dětský pokoj 13m2, hala před obývacím pokojem 10m2, vstupní chodba se šatnou 10,5m2, lodžie 6m2, sklep 2,5m2, koupelna 4m2, WC 1,5m2.  Koupelna má jak vanu, tak i sprchový kout a WC je samostatné. Na podlahách plovoucí podlahy. Byt má velké úložné prostory (vestavěné skříně) jak ve vstupní chodbě, tak v šatně. Orientace bytu: obývací pokoj západ, ložnice a dětský pokoj východ. Dům má nové výtahy dle norem EU, střecha prošla před 2 lety rekonstrukcí. Ostatní doplnění: v okolí vysoká občanská vybavenost (nákupní možnosti supermarkety), pošta, škola, školka.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bytu 3+1/L Praha 5-Radotín, ul. náměstí Osvoboditelů- PRODÁNO

Adresa:               

nám.Osvoboditelů, Praha 5

Dispozice bytu: 

3+1

Podlaží v domě:

9 (11

Celková podlahová plocha:

74m2

Druh objektu:

panel

Stav bytu:

po kompletní rekonstrukci

Vlastnictví:         

OV

Cena:

3 400 000,-Kč vč. provize

Ostatní doplnění:

viz text

Nabízíme k prodeji velmi moderně řešený kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 3+1/L (74m2) v Praze 5 Radotíně v ulici náměstí  Osvoboditelů.  Nabízený byt je situován v 9.patře (11) panelového domu s výtahem. Popis bytu: z předsíně (13,03m2) vstup do prostorného obývacího pokoje  (18,71m2), dále pak z obývacího pokoje vstup do kuchyně (7,99m2) a dále do ložnice (16,22m2), z předsíně je poté samostatný vstup do dětského pokoje (12m2), koupelny se sprchový koutem (2,85m2), a samostatného WC (1,03m2). Vstup  na lodžii (5,10m2) je z obývacího pokoje. Byt prošel kompletní rekonstrukcí (omítky, podhledy, elektřina v mědi, zděné jádro, kuchyně, plastová okna, měřiče tepla a teplé vody). Na podlahách v pokojích koberce, jinak dlažba. Orientace bytu: jiho-západ. Služby činí 4.702,-Kč, z toho fond oprav 1500,-Kč měsíčně. K bytu rovněž náleží sklep (1,89m2), nacházející se v 1NP domu. V domě je kabel.TV + internet. Před domem je dětské hřiště a hodně zeleně. V bezprostředním okolí jsou velké nákupní možnosti a další občanská vybavenost a nedaleko nádraží.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Novinky

 • TIP týdne!

  11.9.2021

  Pronájem bytu 3+kk

  Praha 8, ul. Šimůnkova

  Více o nemovitosti najdete

  v sekci "Pronájem bytů"

agenturaveraprusova.cz

Kontaktujte nás

Sídlo

Praha 4, Petržílova 3300

Kancelář

Praha 4-Nusle, Jaurisova 11, 140 00

+420 261 221 529

+420 261 224 682

+420 602 281 581

+420 607 963 262

agenturavera@sendme.cz

agenturavera@seznam.cz

Sdílejte s námi

Najdete nás