Naše realitní agentura vám zajistí prodej vaší nemovitosti. Zajišťujeme veškerý právní servis spojený s prodejem včetně advokátní, notářské úschovy či bankovní úschovy. Dále zajišťujeme PENB, a na přání klienta i znalecké posudky. Pokud uvažujete o prodeji, budeme rádi, když se na nás obrátíte.

E-mail: agenturavera@sendme.cz nebo agenturavera@seznam.cz

Prodej pozemků 14.825m2 ve Lhotě u Dolních Břežan, okres Praha -západ

Adresa:               

Lhota Dolní Břežany

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, kanalizace, vodovod

Celková  plocha pozemku:

14 825m2

Druh:

část obytná

Stav:

 

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2000,-Kč/m2

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k dlouhodobé investici k prodeji pozemky o celkové výměře 14.825m2 ve Lhotě u Dolních Břežan v okresu Praha západ. Dle výhledového ÚP jsou pozemky o výměře 7965m2 po roce 2030 určeny jako stavební na bytovou zástavbu a pozemek o výměře 6860m2 bude nestavební. Cena za stavební pozemky 2000,-Kč/m2, za nestavební 700,-Kč/m2. Na pozemek je vstup z hlavní příjezdové komunikace. Inženýrské sítě: elektro, kanalizace, městská voda je na kraji pozemků.


 
 
 

Prodej nemovitosti "Rybářský ráj" s občerstvením a vodní plochou- PRODÁNO

Adresa:               

Soběhrdy, okr.Benešov

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, jímka, studny

Celková  plocha pozemku:

41 756 m2

Druh:

podnikání

Stav:

velmi dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

4.350.000,-Kč

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji v krásném údolí zajímavou nemovitost tzv. „ Rybářský  ráj “ s vodní  nádrží a objektem  občerstvení. Nabízená nemovitost se nachází v k.ú.Soběhrdy, okres Benešov. Popis prodávané nemovitosti: Vodní plocha 491 m2, zastavěná   plocha     959 m2  ( občerstvení,  vodní dílo- hráz, propust …), travní  plocha  12 889  m2, ostatní  plocha  23 772  m2, komunikace 645  m2.  Objekt  občerstvení v současné době disponuje cca  25 míst k sezení, uvnitř je středový krb, dřevěný nábytek. Kuchyňka s  potřebným vybavením pro provoz včetně nádobí. Venkovní  sezení   - slunečníky a dřevěný nábytek. Sklad  na  vybavení. Samostatné soc.zař. dámské a pánské  WC , umývárna. Vlastní  vrtaná  studna, dvě  nové  plast.jímky   8m,3  +  8,3 m3. Vlastní  příjezdová  komunikace  -  část  dlážděná. Přípojka  elektro. 220/380.. Vše  je  provedeno  v souladu s územním plánem obce  Soběhrdy  a řádně kolaudováno  a  zapsáno  na  KÚ  Benešov. Součástí prodeje  je  i  sedm  jednoduchých  čtyřlůžkových chatiček. Vodní  nádrž  je  provedena podle platných  zákonů  a nařízení, možnost rybaření. Stav nemovitosti  je  velmi  dobrý a udržovaný, údolíčko  je  neprůchodné a  kryté, přístup  jen  po  vlastní  komunikaci. Volné ihned. Vhodné pro konání velkých oslav, pro setkání různých zájmových skupin atd.

 


 
 
 
 
 

Prodej stavebního pozemku obec Chvaletice, okres Pardubice

Adresa:               

Chvaletice

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, vodovod, kanalizace

Celková  plocha pozemku:

9135m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

280,-Kč/m2 včetně provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 9135m2 v obci Chvaletice, okres Pardubice. Nabízený pozemek je zpracován a schválen regulačním plánem na stavbu RD a nachází se na pěkném místě nad městem. Všechny  sítě mimo elektra končí u poslední  zástavby cca 50m od pozemku, elektro je na pozemku. Pozemek navazuje  na komunikaci, je rovinný. U pozemku  zastávka autobusu.Škola,školka zdravotní zařízení,obchody a další  služby ve  městě. Prodej pouze v celku.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej rekreační nemovitosti v obci Károv-Ohrobec, okres Praha západ- REZERVACE

Adresa:               

V zahrádkách

Dispozice: 

 

Vybavení:

elektro, studna, septik

Celková  plocha pozemku:

473m2

Druh:

chata

Stav:

po rekonstrukci

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2.680.000,-Kč

Jedná se o prodej rekreační nemovitosti chaty (lze využít i k celoročnímu užívání) v obci Károv-Ohrobec nedaleko Prahy. Nabízená nemovitost byla postavena v roce 1965 a kompletně zrekonstruována před 13 lety, je to dřevostavba zateplena izolační vatou s omítkou, přístavba je postavena z tvárnic. Popis nemovitosti: v přízemí- letní obývací pokojíček, kuchyně, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem + WC, v patře- 2 pokojíky. Střecha je sedlová-krytina šindel s okapními svody (pozink). Ostatní vybavení: topení na pevná paliva, elektro 220V, vrtaná studna 31 s ponorným čerpadlem (rozvod vody do nemovitosti), septik 4m3, ohřev TUV přes el.bojler. Okna v přístavbě jsou dřevěná, jinak ostatní okna jsou plastová, podlaha v kuchyni a přístavbě dlažba, v dalších pokojích podlaha dřevěná a přes to je krytina moderního designu PVC. Pozemek o výměře 473m2 je rovinný se vzrostlými okrasnými stromy, oplocen, na pozemek lze vjet autem. V současné době se legalizuje přístavba nemovitosti 17m2, z toho důvodu není v současné době možná hypotéka. Platba hotově. V případě, že by někdo chtěl zbourat nemovitost a postavit RD, stavební úřad na této parcele povolí 20% zastavitelnosti. Příjezdová komunikace- dobrá. Kanalizace a městská voda je na hranici pozemku, lze tedy napojit na tyto řády. Obec se nachází 6 km od hranice Prahy 4-Písnice. Do obce  jezdí městský autobus z metra C Budějovická 333, 331 (zastávka BUS 100m od nemovitosti). V obci z občanského vybavení naleznete: restauraci, pekárnu a v nedaleké větší obci Dolní Břežany (vzdálena 3km) je škola, supermarket Tesco, banka, pošta, lékárna, a další obchody a služby.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej stavebního pozemku v obci Hradišťko, okres Praha -západ -REZERVACE do 30.1.2018

Adresa:               

Rajchardov, Hradišťko

Dispozice: 

 

Vybavení:

inž.sítě na hranici pozemku

Celková  plocha pozemku:

1384m2

Druh:

ke stavbě RD

Stav:

 

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2.080.000,-Kč

Nabízíme k prodeji velmi hezky situovaný stavební pozemek v obci Hradištko, část Rajchardov. Jedná se o rohový pozemek o výměře 1384 m2 na okraji zástavby RD s pěkným výhledem. Štěchovice cca 1 km, všechny sítě kromě plynu v komunikaci u pozemku.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Nabízíme exklusivně přenechání dobře fungující atrakce „Hororového domu“ nedaleko Prahy

Adresa:               

Brandýs nad Labem

Dispozice: 

512m2 

Vybavení:

 

Celková  plocha pozemku:

 

Druh:

Prodej atrakce

Stav:

dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

Nájem 16200,-Kč/měs. + odstupné za atrakci 300.000,-Kč + provize RK

Nabízíme exklusivně přenechání dobře fungující atrakce „Hororového domu“ nedaleko Prahy. Jedná se o zcela unikátní adrenalinovou atrakci, která nemá v ČR obdoby a rozprostírá se na ploše 512m2. Prostory jsou v pronájmu, smluvně možno na dobu určitou či neurčitou, nájemné včetně služeb činí 16.200,-Kč/měs. za celý prostor. V ceně za prodej kompletního vybavení klient získá:  Fungující a ziskový projekt, unikátní know-How, desítky velmi drahých rekvizit, perfektní ozvučení prostorů včetně na míru dělaných zvuků, recepce včetně židlí a stolů, profesionální promo video, na míru dělané internetové stránky včetně grafiky a další. Součástí nebytového prostoru je i sociální zařízení, 2x kancelář. Na vyžádání zašleme další fota některých atrakcí. U vážných zájemců je nejlepší osobní prohlídka, kde majitelé provozu osobně seznámí s celým provozem. Výhodou je i výborné parkování v objektu a perfektním spojením MHD z Prahy.


 
 
 
 

Prodej pozemku pro rekreační účely 441m2 v obci Károv-Ohrobec, Praha západ- Zlevněno

Adresa:               

K Vyrlovce, Károv

Dispozice: 

 

Vybavení:

elektro, studna

Celková  plocha pozemku:

441m2

Druh:

chata

Stav:

špatný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

800 000,-Kč

Nabízíme k prodeji v klidné dolní části obce Károv-Ohrobec pozemek s chatkou. Nabízená nemovitost (chatka je  určena k demolici). Pozemek o celkové výměře 441m2 je mírně svažitý 10% a po celý den  slunečný,je oplocen pletivem. K pozemku je příjezd po neupravené uzšší zpevněné komunikaci. Vybavení: na pozemku kopaná studna 4,5m - dlouhou dobu nepoužívána, elektro 220Vx380V. Pozemek je přímo u lesa v klidné lokalitě. Dle nového schváleného ÚP obce Dolní Břežany je zastavitelnost 10% plochy pozemku, pouze na rekrekreační nemovitost. Obec Károv se nachází 8 km od hranice Prahy 4-Písnice, do obce jezdí městský autobus z metra Budějovická 333, 331.V posledních letech  ceny pozemků v obci velmi vzrostly, zvláště pak v horní části, kde se pohybuje cena 3300,-Kč/m2. V obci Ohrobec je pekárna, restaurace, cukrárna, obchod s potravinami a v nedalekých Dolních Břežanech veškerá občanská vybavenost včetně většího marketu, pošky, lékaře, školy, školky a dalších služeb.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej bývalého hotelu v obci Vinařice, okres Beroun

Adresa:               

Vinařice

Dispozice: 

v obci

Vybavení:

elektro, voda, kanalizace

Celková  plocha pozemku:

690m2

Druh:

Hotel

Stav:

dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

info v RK

Nabízíme k prodeji bývalý tříhvězdičkový hotel ve Vinařicích, okresu Beroun. V současné době je hotel mimo provoz, ale lze tento hotel i přestavět na rodinný dům. Nabízený objekt se zastavěnou plochou 400m2 a na pozemku 690m2 je umístěn  v srdci České republiky, uprostřed  přírodní rezervace, obklopen  nejen historickými památkami z dob středověku, ale i nádhernou krajinou. Nábytek v pokojích hotelu byl vyroben českými a německými mistry a přesně kopíruje zařízení z poloviny XIX století. Design interiérů byl navrhnut tak, aby co nejlépe vystihl historickou atmosféru tohoto místa. Popis: 1PP: 2 x místnost pro 40 hostů (vinný sklípek), sklad na pivo se zařízením na dodej piva do restaurace, sklad potravin. 1NP: velká restaurace pro 100osob, dále malý salonek pro 25 osob, výčep s barem cca 35 osob, sociální zařízení pro restauraci, dále 2x apartmá s 6 lůžky. 2NP: 11 pokojů (2-3 osoby/pokoj) a 1 pokoj (pro 4 osoby), kuchyně, kancelář a technická místnost. Topení: krbem v prostorách restaurace + na pokojích a v dalších částech nemovitosti el.přímotopy, ohřev TUV el.bojlery. Objekt je napojen na kanalizaci a městskou vodu. V nemovitosti je zavedeno kabelové TV.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej chaty v Líšnici, okes Praha západ- PRODÁNO

Adresa:               

Líšnice, Praha západ

Dispozice: 

3+kk

Vybavení:

elektro 220V

Celková  plocha pozemku:

100 m2

Druh objektu:

dřevěná (srub)

Stav objektu:

dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

380 000,-Kč včetně provize

Ostatní doplnění

viz text


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej stavebního pozemku obec Ohrobec-Károv, okres Praha-západ - PRODÁNO             

Adresa

Ohrobec Károv

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, kanalizace, voda

Celková  plocha pozemku:

810m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2 430 000,-Kč + 3% provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji v obci Károv-Ohrobec (blízko Károvské ulice) stavební parcelu o celkové výměře 810m2. Nabízený rohový pozemek je rovinný a po celý den slunečný. Zastavitelná plocha dle vyhlášky obce Ohrobec u pozemku nad 800m2 je 25% včetně plochy bazénů, kůlen       a jiných doplňkových staveb. Inženýrské sítě: elektro, kanalizace, městská voda je přivedena k pozemku. Pozemek je oplocen pletivem  (pouze z jedné strany plot chybí). Obec Károv se nachází 8 km od hranice Prahy 4-Písnice, do obce jezdí městský autobus z metra Budějovická 333, 331 (stanice BUS je 5 min od pozemku). V posledních letech díky blízkosti s Prahou se v obci postavilo mnoho domů k trvalému bydlení.V obci Ohrobec je pekárna, restaurace, cukrárna,obchod s potravinami a v nedalekých Dolních Břežanech, kde se staví největší laserové centrum na světě je veškerá občanská vybavenost včetně většího marketu, pošty, lékaře, školy a dalších služeb.  A právě pozemky nedaleko Dolních Břežan získávají díky laserovému centru velké bonity.


 
 
 

Prodej stavebního pozemku obec Ptice, okres Praha-západ              

Adresa

Ptice

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

všechny inž.sítě

Celková  plocha pozemku:

1200 m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2 400 000,-Kč + provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji zasíťovaný, oplocený stavební pozemek o rozloze 1200 m2 v obci Ptice.Pozemek je rovinatý, 300 m od lesa, krásné místo, klid, metro Zličín 8km,MHD 20min,cetrum 18km-30min autem..


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej stavebního pozemku obec Lešetice, okres Příbram               

Adresa

Lešetice

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, vodovod,

Celková  plocha pozemku:

819 m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

650,-Kč/m2 + provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji rovinné stavební pozemky na kraji obce  Lešetice u Příbrami. Popis jednoho  z  pozemků: výměra 819m2, možnost koupit i pozemky s větší výměrou. K pozemkům vedou vodovodní přípojky, elektřina, kanalizace není.  Klidné pěkné místo. V ceně je také podíl na společných komunikacích


 
 
 

Prodej chatky srubu obec Kaliště-Hvězdonice, okres Praha-východ- PRODÁNO

Adresa:               

Kaliště

Dispozice: 

na samotě

Vybavení:

elektro 

Celková  plocha pozemku:

na pronajatém

Druh:

dřevěná stavba

Stav:

dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

270 000,-Kč včetně provize

Nabízíme k prodeji malou srubovou chatku v lokalitě Hvězdonice –Kaliště, okres Praha-východ –směr Chocerady. Dřevěná chata se zastavěnou plochou 26m2 se nachází v lese (autem se dá vjet lesem asi 40 m před chatu) a je na cizím pozemku (pozemek je v majetku fyzické osoby, lesníka  a roční nájem je 4000,-Kč).Lze využívat i větší část lesního pozemku, než je stanoveno v nájemní smlouvě. Popis nemovitosti: v dolní části je obývací místnost, veranda a v patře  je místo na spaní. V chatě je zapojena elektřina, užitková voda je tažena čerpadlem z místního potoka, který je vzdálen asi 40m od chaty, WC- suchý záchod mimo chatu, topení na pevná paliva. V obci Chocerady je občanská vyvabenost. Jinak tato lokalita je vyhledávanou turistickou oblastí Sázavy. Nemovitost je spíše určena pro milovníky přírody (trampy, rybáře apod.), ne pro náročné klienty. Sázava – koupání – je vzdálena lesem asi 15 min. chůze. Dopravní spojení:  vlakem do stanice Hvězdonice – je to s jedním přestupem - a potom pěšky asi 20 min lesem. Z metra C Háje jezdí bus  přímo do osada Křičava a potom je to  asi 10 min pěšky.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej stavebního pozemku obec Úhonice, okres Praha západ

Adresa:               

Úhonice

Dispozice: 

 

Vybavení:

elektro

Celková  plocha pozemku:

3092 m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

7.300.000,-Kč

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji pozemek v k.ú. Úhonice, okr. Praha-západ, o celkové výměře 3 092 m2, který se nachází v zastavěném území obce Úhonice.  Pozemek je určen k výstavbě RD nebo k drobnému komerčnímu využití. V současné době je na pozemek vydané územní rozhodnutí pro výstavbu víceúčelového areálu na kreativní služby veřejnosti. Územní rozhodnutí  lze změnit na výstavbu rodinného(ých) domu(ů). Na pozemku se nachází  historická studna, pozemek je po demolici, je oplocen, není využíván a je připravený k výstavbě. V současné době je pozemek napojen na elektřinu a je vydané územní rozhodnutí na výstavbu vodovodní přípojky. Ostatní inženýrské sítě - plyn, O2 Telefónica se nacházejí na hranici pozemku. Obec zatím nemá kanalizaci, je třeba vybudovat jímku. Z místa je velmi dobré dopravní spojení na dálnici D5, autem do cca 10 min Praha-Zličín. Zastávka bus Pražské integrované dopravy přímo před pozemkem, do cca 20 min metro Zličín.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej zemědělské  usedlosti obec Klínec, okres Praha-západ

Adresa:               

Klínec

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, voda

Celková  plocha pozemku:

1139 m2

Druh:

zemědělská usedlost

Stav:

 velmi dobrý

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

7 200 000,-Kč včetně provize

Prodej zemědělské usedlosti s pozemky po částečné rekonstrukci, nová střecha, vodoinstalace a elektroinstalace - 230V, 380V. S 2 byty (3+1, 2+1), na půdě možnost vestavby bytů, z 1/2 podsklepeno. Dvůr s vedlejšími stavbami - konírna a sklady. Úžasný výhled do krajiny,
stavební pozemky 1139 m2+možnost dokoupení dalšího navazujícího pozemku s vlast. elektro přípojkou. Obec KLínec se nachází cca 3km jihozápadně od Prahy, zasazená do malebné krajiny Brdské vrchoviny. Nachází se zde základní občanská vybavenost(pratic. lékař,mateř.a základní škola,prodejna se smíš. zbožím, restaurace). Dopravní spojení do Prahy s využitím PID.Vhodné pro chov koní ekologické zem.a podobně.Výborná investice.


 
 

Prodej stavebního pozemku obec Klínec, okres Praha-západ

Adresa:               

Klínec

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, vodovod, kanalizace

Celková  plocha pozemku:

1323 (1188) m2

Druh:

stavební

Stav:

 

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

2200,-Kč/m2

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek v obci Klínec, okres Praha západ o  výměře 1323 m2. Pozemek je zasíťován (elektřina,  voda, kanalizace) a nachází se na klidném okraji obce. Dálnice cca 1km, za horizontem, pěkný výhled z pozemku. Za stejných podmínek máme k dispozici v lokalitě ještě jeden pozemek o menší  výměře 1188m2.


 
 

Prodej stavebního pozemku obec Hrdly, okres Bohušovice nad Ohří-PRODÁNO

Adresa:               

Hrdly

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

inž.sítě na hranici pozemku

Celková  plocha pozemku:

3680 m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

500,-Kč/m2 včetně provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 3680m2 v obci Hrdly-Bohušovice nad Ohří, okres Litoměřice. Nabízený pozemek je dle UP určen na stavbu rodinných domů. Pozemek se nachází nedaleko hlavní silnice v již částečné zástavbě RD. Inženýrské sítě jsou (městská voda, plyn, kanalizace, elektro)cca 20m od pozemku. Obec se nachází 50km od hranice Prahy.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Prodej stavebního pozemku obec Masečín, okres Praha-západ

Adresa:               

Masečín

Dispozice: 

na kraji obce

Vybavení:

elektro, vodovod, kanalizace

Celková  plocha pozemku:

952 m2

Druh:

stavební

Stav:

rovinný

Vlastnictví:         

osobní

Cena:

1481,-Kč/m2 včetně provize

Ostatní doplnění

viz text

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o rozloze 952m2 v obci Masečín nedaleko Prahy. Nabízený pozemek je rovinný, zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace). Příjezd na pozemek je po zpevněné komunikaci. Klidné místo.


 
 
 

Novinky

 • TIP týdne!

  3.4.2021


    

  Pronájem bytu

  3+kk v Praze 8-Kobylisích

  Více o této nemovitosti najdete

  v sekci "Pronájem bytů"

Kontakt

Agentura Věra Průšová 

Sídlo: Praha 4, Petržílova 3300 

Kancelář:  

Praha 4-Nusle, Jaurisova 11, 140 00 

IČO 48543128

Tel.+420 261 221 529, +420 261 224 682

Mobil. + 420 602 281 581, +420 607 963 262

e-mail: agenturavera@sendme.cz nebo agenturavera@seznam.cz

www.agenturaveraprusova.cz


Zvětšit mapu
Zvětšit mapu